Info@ayyapikepenk.com
0 (507) 526 76 75

Alüminyum Kepenk | Ankara Alüminyum Kepenk

Ay Yapı Kepenk | Otomatik Çelik Kepenk Sistemleri > Blog > Blog > Alüminyum Kepenk | Ankara Alüminyum Kepenk

Alüminyum Kepenk | Ankara Alüminyum Kepenk

Posted by: admin
Category: Blog

Alüminyum Kepenk

Motorlu kepenkler, çeşitli kapı türleri için yaygın olarak kullanılmaktadır. Çeşitli mağazalarda, otellerde, restoranlarda, bankalarda ve ofislerde uygulanabilir; Bu ürünler siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir. Alanın azalması durumunda bunları dışarıya veya içeriye, yanlara veya baş üstü olarak kurabilirsiniz; her türlü yapısal tasarım ve duruma uygundurlar.

Otomatik sarmal kepenklerimiz, yüksek kaliteli yumuşak ve paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilmektedir. Uzmanlığımızdan yararlanarak, müşterilerimize kaliteli bir Otomatik Kepenk ürün yelpazesi sunuyoruz. Motorlu kepenklerimiz sağlam yapıdadır, dayanıklıdır ve yüksek mukavemetli metallerle üretilmiştir.

Otomatik panjurlarımız sorunsuz çalışır, kullanımı kolaydır ve bakımlıdır. Bunlar çeşitli boyutlarda ve özelliklerde mevcuttur ve piyasalarda büyük talep görmektedir. Bu otomatik panjurlar, ürünlerin daha uzun ömürlü olmasıyla sorunsuz bir çalışma gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Tek yapmanız gereken uzaktan kumanda üzerindeki düğmeye basmaktır ve deklanşör otomatik olarak yukarı / aşağı hareket edecektir. Otomatik Kapılar, pazardaki en rekabetçi fiyatlarla geniş bir otomatik sarmal kepenk yelpazesi sunma konusunda liderdir ve ayrıca müşterinin özel gereksinimlerini karşılar.

Kalitesi iyi olan ve paranızın doğru değerini sağlayan otomatik panjurlu kapılar sunma konusunda uzmanız. Otomatik kapılar ve otomatik panjurlar ile evinize, ofisinize veya ticari tesislerinize istenmeyen izinsiz girişlere karşı tam güvenlik sağlayın. Bugün bizimle konuşun!

Belirgin özellikleri:

  • Kurulumu kolay
  • Çalıştırması kolay
  • En üst düzeyde güvenlik sağlar

Teknik özellikler:

GI, MS, SS ve Alüminyum olarak, tüp motorlu gerekli ölçü ve güç kaplamalı kaplamasıyla mevcuttur 

Kepenkler, ihtiyaca göre delikli, ızgara tipi içbükey veya düz şeritler

Author: admin
× WhatsApp Destek!