Info@ayyapikepenk.com
0 (507) 526 76 75

Neden Çelik Kepenk ?

Neden Çelik Kepenk ?

Posted by: admin
Category: Blog

Neden Çelik Kepenk?

Ay Yapı Kepenk Olarak; Otomatik Çelik Kepenkler, Elektrikle Çalışan Çelik Kepenkler, Otomatik Kepenkler, Kapılı Kepenkler, Alüminyum Otomatik Kepenkler, Sarmal Çelik Kepenkler ve daha birçok ürün gibi geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Ankara’da sunduğumuz Otomatik Çelik Kepenkler, normal el sarmalı kepenklere göre en çok tercih edilmektedir. Bu panjurlar, uzaktan kumandadaki bir düğme yardımıyla otomatik olarak yukarı ve aşağı yuvarlanarak müşterilere daha az sorun olmasını sağlar. Pazar lideri fiyatlarla sunulan Otomatik Kepenkler, müşterinin gereksinimlerine göre özelleştirilebilir. Ayrıca, tecrübeli personel ekibimiz, ürünlerinizi belirlenen endüstri standartlarına göre tasarlamamıza yardımcı olur.

Tam otomatik kepenklerimizde, maksimum güvenlik sağlayan kaliteli ürünler geliştiriyoruz. Otomatik çelik kepenklerimiz tek cidarlı Galvaniz Alaşımlı ekstrüzyon profiline sahiptir. Bu kepenkler çok kolay çalıştırılabilir ve uzun ömürlü ürünlerdir. Mağazalarda, AVM’lerde, Bankalarda ve Ofislerde yaygın olarak kullanılan bu kepenkler son derece etkileyici, güvenli ve uzun ömürlü ürünlerdir.

Elektrikle Çalışan Çelik Kepenkler için, güvenilir bir firma olan ay yapı kepenk size kaliteli temel malzemeler kullanılarak ürettiği çelik kepenk sistemlerini olması gerektiği gibi tamamen sizin ihtiyacınıza göre zamanında teslim edecektir. Müşterilerimizin ihtiyacına göre piyasada geniş özelliklere sahip kepenkler ay yapı kepenk’de mevcuttur. Kalite kontrol ekibimiz, tedarik aşamasından müşterilere son teslimata kadar kalite kontrolleri gerçekleştirir. Üstün kalite ve kusursuz menzil sayesinde bu kepenkler Konut, Ticari ve Endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

 

Author: admin

Bir cevap yazın

× WhatsApp Destek!