Info@ayyapikepenk.com
0 (507) 526 76 75

Bahçe Kapı Sistemleri

Bahçe Kapı Sistemleri

Bahçe kapıları genellikle apartmanlar, siteler veya müstakil evlerin bahçelerinde tercih edilmektedir. Bahçe kapı sistemleri en çok yabancıların içeriye girmemesi için yapılmaktadır. Böylece güvenli bir ortam elde edilmektedir. Aynı zamanda bahçelerin görünümünde estetik bir güzellik için de kullanılır. Soğuk havalarda arabanızdan inmeden bir kumanda yardımı ile bahçe kapısını açarak evinize gidebilirsiniz.

 

Bahçe kapıları birçok sisteme sahiptir. Bunlardan en bilineni otomatik kapılardır. Otomatik kapılar yana kayar ve dairesel yani daire şeklinde kapılar olarak kendi içerisinde ayrılır. Yana kayar kapılar daha çok, okul gibi girişi geniş alanlarda kullanılır. Dairesel kapılar ise içeri doğru açılmaktadır. Sürgülüdür ve apartman, site gibi alanlarda tercih edilir.

 

Bahçe Kapı Sistemleri Yaptırılırken Dikkat Edilecekler

 

Bahçe kapı modelleri ve sistemleri müşterilerin ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Yapımları ise kolaydır. Bahçe kapısı yaptırmak istiyorsanız; elbette ki akla ilk olarak fiyat gelecektir. Alana, modele ve sisteme göre değişiklik gösteren bahçe kapılarının fiyatları da değişmektedir.

 

Bahçe kapısı yaptırılırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta güvenliği tam olarak sağlamasıdır. Daha sonra ise estetik bir görünüm gelmelidir. Şık bir bahçe kapısı, ekstra bir ücrete tabiidir. Hem çok şık hem de oldukça güvenli bahçe kapısı ve bahçe kapı sistemleri bulmak oldukça kolaydır.

 

Bahçe Kapı Sistem ve Modelleri

 

Bahçe kapıları ve bahçe kapı sistemleri hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Manuel ve otomatik kullanım da tercih tamamen kullanıcıya aittir. Bahçe kapı sistemleri arasında ikisi de oldukça kullanışlıdır. Güvenlik amaçlı aldığınız bahçe kapınızda görsellik, ikinci planda olmalıdır.

Kanatlı kapılar, çevre çit sistemine uyum sağlamaktadır. İnsan geçişlerinde pratiklik sağlarken, araç geçişlerinde de kolaylığı kullanıcılarına sağlamaktadır. Kendisine ait aksesuarları sayesinde kolayca kurulur ve düz olmayan zeminler için idealdir.

 

Kayar kapılar da aynı şekilde oldukça pratiklik sağlamaktadır. Ayrıca otomatik oluşu da insan gücü gerektirmez. Kumanda yardımı ile çalışmaktadır. Yapılacağı alana göre ölçü alınır ve üretilir. Ayrıca motor yardımı ile çalışmaktadır. Bu şekilde otomatikleşir ve kumanda yardımı ile açılır. Bahçe kapı sistemleri Avrupa Standartları Kalitesi ile alınmaktadır. Bu doğrultuda uzun yıllar boyunca kullanıma uygundur. Ayrıca otomatik kapı servisleri de vardır.

bahcekapisi
× WhatsApp Destek!