Info@ayyapikepenk.com
0 (507) 526 76 75

Ferforje Kapı

Son zamanların mimarisinde sık sık karşılaştığımız ferforje kapı modelleri rüstik görüntüsüyle dikkat çekmektedir. Nostaljik bir havaya sahip olan bu kapılar kişileri geçmişe götürür. Farklı motif ve desenlerle tasarlanan bu nadide kapılar günümüzde birçok evin girişini korumaktadır. Binaların giriş kapılarında da sıkça kullanılan bu kapı aynı zamanda yüksek koruyuculuk da sunar.

Bina ve ev dış kapılarının, olumsuz hava şartlarına karşı direnç göstermeleri gerekir. Bu noktada da seçilecek olan kapının yağmura, kara, soğuğa, güneşe karşı dayanıklı olması oldukça önemlidir. Bu kriterlerin sağlanması halinde mevcut kapının ömrü hayli uzun olmaktadır. Sizler de yaşam alanlarınızda bu kapıların koruyuculuğundan faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda estetik bir görünüm de sunan bu kapılarla şık bir imaj sergilemeniz mümkündür.

Ferforje Kapı Modelleri

Nostalji severlerin hayran kaldığı bu kapılar günümüzde hala otantik tasarımlarda kendini göstermektedir. Zevklere ve tarzlara göre farklı tasarımlarla süslenen bu kapılar aynı zamanda farklı renklerde de olabilir. Bu doğrultuda ferforje kapı modelleri arasından bir seçim yaparak yaşam alanınız için koruyuculuk sağlayabilirsiniz. Günümüz mimarisinde olmazsa olmaz bir niteliğe sahip olan bu kapılar çift yönlü olarak hizmet vermektedir. Hem güvenlik hem de estetik ihtiyacını karşılayarak sizler de ayrıcalık elde edebilirsiniz.

Yapı maddesi demir olan bu kapılar, uzun süre kullanım imkanı sunmaktadır. Kolay kolay tahribata uğramaması sebebiyle aynı zamanda ekonomik de olur. Kullanıcılarına birçok yönden ayrıcalık tanıyan ferforje kapılar ile sizler de yaşam alanlarınıza şıklık kazandırabilirsiniz. Nostaljik görünümüyle farklı ve alışılmışın dışında bir havaya sahip olan bu kapılar ile güvenlik ihtiyacınızı kusursuz olarak karşılamanız mümkündür.

Ferforje Kapı Fiyatları

Günümüzde birden çok kapı modeli bulunmaktadır. Bu kapı modellerinin arasında spor, klasik, nostaljik tasarımlar da vardır. Tamamen yaşam alanınızın tarzıyla uyum içerisinde olan bu kapılar iklim koşullarına karşı da oldukça dayanıklıdır.

Yüksek kalite standartlarında üretilen bu kapılar birbirinden farklı motiflerle oluşturulur. Bu kapıların tasarımından üretimine kadar birçok adım büyük bir hassasiyetle takip edilmektedir.

Üretimi tamamlanan bu ürünler adresinize getirilerek montaj işlemi gerçekleştirilir. Sizler de ferforje kapı modelleri arasından zevklerinize uygun olan tasarımlar ile yaşam alanlarınıza estetik bir dokunuz kazandırabilirsiniz.

× WhatsApp Destek!