Info@ayyapikepenk.com
0 (507) 526 76 75

Sineklik Sistemleri

Bahar ve yaz aylarında sineklik sistemleri oldukça konfor sağlamaktadır. Bu aylarda sineklerden korunmak için camları kapatmak yerine sineklik sistemleri sayesinde korunabilirsiniz. Bu sayede sineklik sistemleri avantajı ile huzurlu ve rahat bir ortama sahip olursunuz. Bununla birlikte gelişen günümüz çağıyla birçok sineklik modeli üretiliyor. Bu sineklik modelleri tercih edeceğiniz alana ve isteğinize göre yapılmaktadır. Durum böyle olunca da birden fazla sineklik modeli müşterilere sunulur. Bu sineklik modelleri aşağıdaki gibidir.

  • Menteşeli sineklik modeli,
  • Kedi sinekliği,
  • Menteşeli sineklik kapı,
  • Stor sineklik pencere,
  • Plise sineklik modeli.

Bu ve bunun gibi sineklik modelleri uygun alan olduğu müddetçe tercih edilen sineklik modelleri arasındadır. Buna yönelik sineklik sistemleri yapan yerlerden bu hizmeti alabilirsiniz.

Sineklik Sistemleri ile Konfor!

Sineklik sadece pencerelere yapılan kısıtlı bir sistem değildir. Cam balkon, balkon kapısı ve Fransız balkon gibi birçok doğramada uygulanır. Bu doğramalarda boy ve ebadına göre istenilen sineklik sistemleri uygulanır. Bu sayede kişiler sinek ve böcek türevi gibi rahatsız edici etmenlere maruz kalmamaktadır. Bununla birlikte birçok sineklik modeli haşerelerden korurken hava akımını engellemez. Bu sayede cam ve balkon kapısında sineklik yokmuş gibi bulunan ortamda hava sirkülasyonu devam eder.

Aynı zamanda eve veya ofisinize yaptıracağınız sineklik sistemi için renk tercihinde de bulanabilirsiniz. Bu sayede oldukça kullanışlı olan sineklik sistemi aynı zamanda da görselliğe hitap eder. Sineklik sistemi yaptırıldıktan sonra ihtiyacına göre temizliği de oldukça pratik yapılır. Bu etmende pratiklik sağlayan sineklik sistemi ile her açıdan konforlu bir kullanım sağlar.

Sineklik Sistemleri Fiyat Seçenekleri

Ev ve ofis olmak üzere havaların sıcak olduğu zamanlarda rahat oturmak için sineklik sistemleri vazgeçilmezdir. Durum böyle olunca da birbirinden farklı ebatlarda pencere ve kapılar için çeşitli modeller sunuluyor. Bu modellerin fiyat seçenekleri kullanılacak alana göre çeşitlilik göstermektedir. Bununla birlikte sineklik sistemini yaptırmak istediğiniz alan için firma ile görüşmeniz gerekiyor. Bu görüşme ardından istenilen alana yapılacak olan sineklik için ölçü alımı gereklidir. Elbette ki istenilen alana uygunluğu sağlandığı zaman istenilen sineklik modeli yapılmaktadır. Bununla birlikte yapılan alana ve modele göre tam olarak bir fiyat çıkarılır.

× WhatsApp Destek!